(032) 244 71 30 (044) 581 16 23

Персональний кабінет Вхід
Пенсійний калькулятор Розрахувати

Ліцензії і технічне оснащення

ТОВ “КУА “Оптіма-Капітал” зареєстрована Виконавчим комітетом Львівської міської ради 19 січня 2004 року.

17 березня 2004 року Компанія стала членом Української асоціації інвестиційного бізнесу – саморегулівної організації, яка об’єднує учасників фондового ринку, координує діяльність компанії з управління активами.

 24 березня 2004 року отримали ліцензію ДКЦПФР на управління активами інститутів спільного інвестування.  06 вересня 2004 року ліцензію ДКЦПФР було розширено – діяльність з управління активами ІСІ, діяльність з управління активами недержавних пенсійних фондів.

Для отримання ліцензії на провадження діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів:

-          придбано один із кращих програмних продуктів в галузі автоматизації діяльності адміністратора НПФ. Вказані програмні засоби мають високу продуктивність (створений на базі СУБД Oracle), а також відповідають всім вимогам щодо безпеки зберігання й обміну інформації про учасників НПФ. Розробником продукту є одна з передових українських компаній «Медірент», що має досвід комплексної автоматизації обліку пенсійних внесків Державного Пенсійного Фонду;

-          придбано й установлені новітні продуктивні засоби обробки й зберігання інформації - серверні рішення від кращих виробників (Компанія DELL);

-          Отримано ліцензію Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України на провадження робіт з використання, експлуатації засобів криптографічного захисту інформації та криптосистем, та надання послуг в галузі криптографічного захисту інформації.

Для високоякісного обслуговування клієнтів як адміністратор НПФ, Компанією були здійснені такі дії :

-           приведені у відповідність із вимогами фізичної й пожежної безпеки а також підготовлені до експлуатації необхідні приміщення - архів, серверний вузол, відділ по адмініструванню НПФ.

-         придбані програмні засоби криптографічного захисту інформації системи „Шифр-РКІ” з ліцензіями на право формування персональних сертифікатів.

12 квітня 2005 року Компанія отримала ліцензію Держфінпослуг на провадження діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів.  
14 травня 2008 року  отримали безстрокову ліцензію на провадження  діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів.
26 травня 2012 року отримали безстрокову ліцензію на здійснення діяльності з управління активами інституційних інвесторів.

Ліцензія на право здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами) видана Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку серія АВ № 617838, дата видачі 26.03.2012р., термін дії з 26.03.2012р. – необмежений.
Ліцензія на провадження діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України серія АБ № 115981 дата видачі 14.05.2008р., строк дії з 24.04.2008р. – безстрокова.

Усі працівники компанії сертифіковані Державною комісією з цінних паперів та фондового рику та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринкових послуг.

Персональний кабінет учасника НПФ – нова послуга КУА

У грудні 2016 року запрацювала нова послуга для клієнтів - "Персональний кабінет учасника НПФ", яка забезпечує доступ кожного учасника НФП до інформації про свій індивідуальний рахунок в будь-який час.

Нова функціональність автоматизує ділові процеси для зручності користування учасників НПФ. До послуг, що надаються за допомогою веб-порталу «Персональний кабінет учасника НПФ», належать:

  • реєстрація на веб-порталі;
  • вхід на особисту сторінку веб-порталу;
  • отримання виписки індивідуального пенсійного рахунку за період;
  • отримання залишку на індивідуальному пенсійному рахунку;
  • налаштування (зміна, відновлення паролю).

КУА «Оптіма-Капітал» сподівається, що ця технічна модернізація стане зручним доповненням до послуг адміністрування НПФ.

 

 

© КУА “Оптіма-Капітал” | WebLux - Розробка сайту

Ваш номер телефону: