(032) 244 71 30 (044) 581 16 23

Персональний кабінет Вхід
Пенсійний калькулятор Розрахувати

Команда та Партнери

Успішна компанія - це в першу чергу, професійна команда та успішні люди, які в ній працюють. Команда КУА «Оптіма-Капітал» володіє філософією грамотного залучення, а також раціонального розміщення фінансових активів, ставить перед собою завдання якісного обслуговування наших клієнтів. 

Щербаков Олександр

Генеральний директор

Працює на фондовому ринку України більше 13 років. До призначення на посаду Генерального директора ТЗОВ «КУА «Оптіма-Капітал» в листопаді 2017 року працював у інших компаніях з управління активами та адміністраторах недержавних пенсійних фондів, а також у банківських установах за напрямком кредитування юридичних осіб, оцінки кредитних ризиків та в компанії-посереднику із дистрибуції роздрібних продуктів банку. Щербаков Олександр має досвід створення корпоративних недержавних пенсійних програм, в тому числі для великих підприємств, а також досвід організації продажу послуг публічних інвестиційних фондів.
Щербаков Олександр має вищу економічну освіту, отримав ступінь магістра з банківського менеджменту від Київського національного економічного університету. Має сертифікат Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з управління активами та кваліфікаційне свідоцтво для здійснення діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів.

e-mail: shcherbakov@optima-c.com.ua

 

Бойчун Олена

Начальник відділу адміністрування НПФ

Олена Бойчун в 1996 закінчила академію народного господарства, факультет бухгалтерського обліку, контролю та аналізу господарської діяльності. З 1997 по 2004 рік працювала в АТ «Кредит-Банк Україна», розпочавши роботу з посади спеціаліста сектору грошового обігу. У 2001 році була призначена на посаду провідного спеціаліста департаменту цінних паперів. У 2004 році перейшла на роботу в КУА «Оптіма-Капітал» на посаду Начальника відділу адміністрування недержавних пенсійних фондів.

Має сертифікат Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг на «Адміністрування недержавних пенсійних фондів».

e-mail: olena@optima-c.com.ua

Партнери

ПАТ "Укрексімбанк"

ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу (УАІБ)

ТОВ «НПП «Медірент»

 

© КУА “Оптіма-Капітал” | WebLux - Розробка сайту

Ваш номер телефону: