(032) 244 71 30 (044) 581 16 23

Персональний кабінет Вхід
Пенсійний калькулятор Розрахувати

Команда та Партнери

Успішна компанія - це в першу чергу, професійна команда та успішні люди, які в ній працюють. Команда КУА «Оптіма-Капітал» володіє філософією грамотного залучення, а також раціонального розміщення фінансових активів, ставить перед собою завдання якісного обслуговування наших клієнтів. 

Сергій Качан

Генеральний директор

Працює на фондовому ринку України більше 20 років. До призначення  на посаду Генерального директора КУА «Оптіма-Капітал» в жовтні 2013 року  працював з 2005 по 2013 р.р. генеральним директором торгівця та зберігача цінних паперів, керував групою фондових компаній, у 2002 - 2005 р.р. - фінансовим директором групи компаній "Сократ".

Сергій Качан має дві вищі освіти: економічну від Київського інституту інвестиційного менеджменту (спеціальність - менеджмент організацій - фінансовий менеджмент) та технічну від НТУУ "Київський політехнічний інститут" (спеціальність - інженер електронної техніки). Має сертифікати Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з управління активами, торгівлі цінними паперами, депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, фінансового моніторингу та Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг з адміністрування недержавних пенсійних фондів.

e-mail: sk@optima-c.com.ua

 

Олена Бойчун

Начальник відділу адміністрування НПФ

Олена Бойчун в 1996 закінчила академію народного господарства, факультет бухгалтерського обліку, контролю та аналізу господарської діяльності. З 1997 по 2004 рік працювала в АТ «Кредит-Банк Україна», розпочавши роботу з посади спеціаліста сектору грошового обігу. У 2001 році була призначена на посаду провідного спеціаліста департаменту цінних паперів. У 2004 році перейшла на роботу в КУА «Оптіма-Капітал» на посаду Начальника відділу адміністрування недержавних пенсійних фондів.

Має сертифікат Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг на «Адміністрування недержавних пенсійних фондів».

e-mail: olena@optima-c.com.ua

Партнери

ПАТ "Укрексімбанк"

ПАТ "Райффайзен Банк Аваль"

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу (УАІБ)

ТОВ «НПП «Медірент»

 

© КУА “Оптіма-Капітал” | WebLux - Розробка сайту

Ваш номер телефону: