(032) 244 71 30 (044) 581 16 23

Персональний кабінет Вхід
Пенсійний калькулятор Розрахувати

Львівська КУА «Оптіма-Капітал» - лідер ринку Недержавного пенсійного забезпечення України

03.05.2017

Пенсійна реформа потрібна і якомога швидше - до цього висновку дійшли учасники круглого столу «Пенсійна реформа. Міфи та реальність», що відбувся в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації. Організатором заходу виступила компанія з управління активами «Оптіма-Капітал».

Розвінчували розповсюджені міфи про пенсійну реформу, оцінювали ризики та перспективи її запровадження, констатували сумні реалії солідарної системи та нагальну потребу введення накопичувальної системи радник міністра соціальної політики України Оксана Яковець, кандидати економічних наук Петро Шевчук та Гринчишин Ірина, перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Олександр Сафін та засновник КУА "Оптіма-Капітал" Віталий Ломакович. Модерували захід Любов Гетманська (заступник генерального директора КУА «Оптіма-Капітал») та Андрій Ліпенцев (заступник директора з наукової роботи Львівського Регіонального інституту Державного управління при Президентові України).

Основний міф – те, що пенсійна реформа не на часі. «Для збалансування пенсійних проблем нам було потрібно: збільшити вікову межу виходу працівника на пенсію, змінити порядок індексації пенсійних виплат, збільшити величину страхових внесків, стимулювати вищу зайнятість, розвивати додаткові накопичувальні програми та системи індивідуального пенсійного страхування», – зауважив кандидат фіз.-мат. та економічних наук Петро Шевчук. За його словами, все, що було зроблено - це підвищення межі пенсійного віку. Реформа відбудеться тоді, коли нарешті запрацює трирівнева пенсійна система. Ми з цим запізнилися на багато років».

На думку заступника генерального директора КУА «Оптіма-Капітал» Любові Гетманської, кожен рік затягування реалізації накопичувального рівня додає в армію бідних пенсіонерів новий віковий прошарок. «Єдина умова виживання - це комбінована пенсійна система (накопичувальна і солідарна). Підвищення пенсійного віку, яким нас періодично лякають, питання не вирішить. Для того, щоб вийти на коефіцієнт заміщення (відношення пенсії до зарплати, яке було у трудовому віці) більше 50%, потрібні кроки від держави, тому що думки українців поки що спрямовані не на майбутнє, а на виживання сьогодні», - переконана вона. Також Любов Гетманська наголосила на тому, що пенсійні фонди, крім соціального захисту, несуть функцію внутрішнього інвестора: «Якщо на сьогодні це близько 2 млрд. грн. активів, то при введенні другого накопичувального рівня, згідно з даними, що наводились віце-прем’єром Павлом Розенком, можливе залучення до 5 млрд. грн. лише за перший рік.

«У роботі недержавних пенсійних фондів дуже важливий регіональний аспект. Погано, коли усі НПФ, та компанії,що їх обслуговують будуть зосереджені лише в столиці, - зазначила Ірина Гринчишин. - Перед запровадженням потрібно пояснювати людям особливість реформи та її важливість».
Засновник КУА «Оптіма-Капітал» Віталій Ломакович розповів про досвід компанії з управління активами, яка більше 12 ровів займається адмініструванням та управлінням активами двох недержавних пенсійних фондів (корпоративний НПФ ВАТ «Укрексімбанку» та відкритий «Соціальні гарантії»).

«Сумно це констатувати, але наразі Україна, по факту, найбідніша країна Європи. Хоча після розпаду Радянського Союзу ми були однією з найперспективніших країн. Проте найперспективнішою стала Республіка Казахстан. Вони першими серед країн СНД почали реформувати стару солідарну систему пенсійного забезпечення громадян з переходом на накопичувальну систему. Закон «Про пенсійне забезпечення в Республіці Казахстан» був прийнятий ще 20 червня 1997. Ось скільки років ми вже втратили!», - зазначив він.

Також за словами Віталія Ломаковича, реально працюючим в накопичувальній системі є третій рівень – недержавні пенсійні фонди, але охоплено всього 883 тисяч осіб. Без допомоги держави неможливо донести громадянам необхідність дбати про свою пенсію самостійно і заздалегідь. Адже більшість українців навіть не чули про функціонування НПФ.

Радник міністра соціальної політики України Оксана Яковець також підкреслила на необхідності вести роз’яснювальну роботу серед молоді, пояснювати їм, що потрібно самим дбати про свою пенсію. «Для того, щоб поставити систему пенсійного забезпечення на стійку основу, парламент повинен ухвалити до кінця квітня 2017 року закон про комплексну пенсійну реформу, яка повинна набути чинності з 1 січня 2018 року», - повідомила вона. «Потрібно визнати, що проблема реформування системи пенсійного забезпечення має складний характер і повинна вирішуватися у комплексі з іншими економічними проблемами», - вважає Оксана Яковець. Також за її словами ефективність пенсійної реформи, можна буде оцінити лише тоді, коли на пенсію почне виходити покоління, що розпочало свою трудову діяльність одночасно з початком реформи пенсійної системи, тобто через 30-35 років.

Довідка. В Україні наразі працює 63 НПФ. З більш, ніж 300 КУА по Україні, лише 22 є адміністраторами НПФ. Серед них - КУА «Оптіма-Капітал». Під управлінням та адмініструванням якої два пенсійних фонди з сумарними активами близько 170 млн грн. З фондів, які перебувають під управлінням компанії, вже виплачено 83 млн гривень. Це корпоративний НПФ ВАТ «Укрексімбанку» та відкритий «Соціальні гарантії». Фонд ВАТ «Укрексмібанку» найбільший в Україні (не рахуючи НПФ НБУ) та один із найуспішніших по дохідності з початку заснування.

 

Всі новини
© КУА “Оптіма-Капітал” | WebLux - Розробка сайту

Ваш номер телефону: