(032) 244 71 30 (044) 581 16 23

Персональний кабінет Вхід
Пенсійний калькулятор Розрахувати

КУА «Оптіма-Капітал» обслуговує більше 6000 рахунків і сумарна вартість активів недержавних пенсійних фондів становить понад 130 млн. грн.

16.01.2016

КУА «Оптіма-Капітал» обслуговує більше 6000 рахунків і сумарна вартість активів недержавних пенсійних фондів становить понад 130 млн. грн.

 

На даний момент КУА «Оптіма-Капітал» адмініструє та управляє активами двох недержавних пенсійних фонди, сумарна вартість активів яких становить понад 130 млн. грн. «Оптіма-Капітал» обслуговує понад 6000 пенсійних рахунків і загальний об’єм виплат тільки в 2015 році становить 5,5 млн. грн.

Недержавний корпоративний пенсійний фонд ВАТ «Укрексімбанк» входить у трійку найбільших пенсійних фондів і налічує понад 5000 учасників фонду.

Щомісяця, на індивідуальні пенсійні рахунки учасників фонду розподіляються пенсійні внески засновника фонду АТ «Укрексімбанк». Щодня здійснюється розрахунок чистої вартості активів та чистої вартості одиниці пенсійних активів фонду. За час існування фонду, тисячі учасників фонду отримали одноразові виплати і близько 100 учасників, у даний момент, регулярно отримують додаткову недержавну пенсію.

При консервативній стратегії інвестування пенсійних коштів та незважаючи на несприятливий інвестиційний клімат, банкрутства багатьох українських банків, прибутковість пенсійних активів фонду в 2015 році становить понад 17% річних.

КУА «Оптіма-Капітал також обслуговує відкритий пенсійний фонд «Соціальні гарантії».Це відкритий пенсійний фонд, метою якого є накопичення пенсійних коштів і забезпечення пенсійних виплат його учасникам по досягненню пенсійного віку, який встановлюється самим учасником фонду і може бути на 10 років менше або більше офіційно встановленого пенсійного віку.

Суть роботи фонду полягає в тому, що фізична особа, як вкладник фонду або його роботодавець, на регулярній основі перераховує до фонду певні грошові кошти, які накопичуються і інвестуються в дозволені законодавством активи. Зважена інвестиційна політика дозволяє накопичити на індивідуальному пенсійному рахунку за тривалий період значну суму. При досягненні пенсійного віку, накопичені на індивідуальному пенсійному рахунку кошти регулярно виплачуються учаснику фонду, будучи гарним доповненням до державної пенсії.

Відкритий пенсійний фонд «Соціальні гарантії» працює з 2006 року. З моменту створення фонду його учасниками стали понад 1000 осіб. Активи фонду складають близько 4 млн. грн.

Всі новини
© КУА “Оптіма-Капітал” | WebLux - Розробка сайту

Ваш номер телефону: