(032) 244 71 30 (044) 581 16 23

Персональний кабінет Вхід
Пенсійний калькулятор Розрахувати

Більшість українців нічого не знають про другий та третій рівні пенсійного забезпечення, - результати дослідження

18.04.2018

Результати дослідження «Пенсійна реформа і ставлення до пенсії в Україні», яке проводилося за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID в рамках проекту "Трансформація фінансового сектора" продемонструвало, що українці погано обізнані у темі пенсійного забезпечення. В опитуванні взяли участь громадяни України всіх вікових груп – від 18 років до 70+. Повідомляє видання «Сегодня».
Згідно з результатами опитування лише 47% людей працездатного віку замислюються про пенсійні виплати. І тільки 20% роблять певні дії, які б допомогли збільшити розмір майбутніх пенсійних виплат.
Більше того, кожен другий українець (старший 18 років) не знає, у якому віці можна виходити на пенсію. Більша частина опитуваних нічого не чули про другий та про третій рівні пенсійного забезпечення, тобто про обов’язкову та накопичувальну системи. Обізнані з цим питанням лише 6% населення, а 34-37% "щось чули" про це.
А на питання "Хто повинен піклуватися про гідну старість" 67% опитаних відповіли, що це обов’язок держави. І на думку 68% опитуваних, вони в будь-якому разі не будуть отримувати гідні пенсії.

Всі новини
© КУА “Оптіма-Капітал” | WebLux - Розробка сайту

Ваш номер телефону: